AKTUALITY‎ > ‎

Sokolská plavba po Vltavě 2013

přidáno: 19. 11. 2013 13:48, autor: Správce WEBu   [ aktualizováno 19. 11. 2013 13:58 ]

V tomto roce dostala naše T.J. Sokol Velký Osek možnost zúčastnit se tradiční akce Sokolská plavba po Vltavě. Za vzornou reprezentaci oddílu sokolské všestrannosti na akcích župy Tyršovy byli vybráni 2 chlapci a 2 děvčata (Tomáš Bureš, Tomáš Rojčík, Eliška Tázlerová a Kačka Hovorková). Ti odjeli v sobotu 21. září  do Prahy, kde se v prostorách Tyršova domu sešli s dalšími vybranými účastníky ze sokolských žup celé republiky. Na děti čekaly soutěže (rodeo, souboj, dojdi co nejdál, skoky na trampolínkách) a  ekovláček, který děti provezl po památkách Starého Města. Odpoledne se děti vydaly k Vltavě, kde již čekal parník. Dvouhodinová plavba po Vltavě s výkladem o pražských památkách byla pro děti velkým zážitkem. Večer byl zakončen procházkou po Karlově mostě a večeří v prostorách restaurace Kampa. Tento perfektně připravený den byl dětem nádhernou odměnou za jejich celoroční sportovní úsilí.