AKTUALITY‎ > ‎

Ohlédnutí za cvičebním rokem 2013 / 2014

přidáno: 5. 1. 2015 14:19, autor: oddíl všestrannost   [ aktualizováno 5. 1. 2015 14:30 ]
V minulém roce to bylo již potřetí , kdy jsem se mohl scházet s dětmi při sportování v oddílu všestrannosti. Jsem moc rád, že si děti najdou čas na trochu sportu a snad i zábavy.

Nejvíce času věnujeme rozvoji obecné všestrannosti. Cílem je zdravý rozvoj dětí, vybudování dobrého vztah ke sportu a seznámení se základy různých sportů. Své dovednosti si děti mohou prověřit a porovnat s vrstevníky v Župním přeboru sokolské všestrannosti.

Soutěžili jsme tentokrát ve třech žákovských kategoriích. Ač se to nezdá, absolvovat všechny závody je velmi náročné a vyžaduje to mnoho úsilí. Přesto jsme také letos vybojovali medaile i postup na republikový přebor ČOS v Brně, kde nás reprezentoval Tomáš Bureš v kategorii „Mladší žáci II“.

Odměnou pro děti byla nová trampolína, kterou si mohli poprvé vyzkoušet na oslavách Dne dětí.

Spoustu legrace si na ní mohli užít i během prázdnin v areálu Sokolovny, kde vzniklo místo pro hraní různých her a sportů.

Od září se připravujeme na nový ročník závodů sokolské všestrannosti jako samostatný chlapecký oddíl.